2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Tølløse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Tølløse er der netop kommet to villaer til salg, hver med deres unikke karakteristika.
Den første villa ligger på Holbækvej 49 i Søndersted og tilbyder et rummeligt hjem på 195 kvadratmeter, spredt over 3 værelser. Ejendommen er placeret på en imponerende grund på 4432 kvadratmeter. Prisen for denne ejendom er sat til 3.995.000 kr.
Den anden villa på Anemonevej 12 tilbyder 116 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Grundarealet her er mere beskedent med 733 kvadratmeter, men det reflekteres også i prisen, som ligger på 2.595.000 kr.
Disse to boliger i Tølløse repræsenterer forskellige muligheder for potentielle købere med både større og mindre husstande.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.