Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Tølløse:
-
Ole Nikolajsen
Fra Tølløse
jeg er en selvstændig tømrer som altid kunne bruge lidt ekstra arbejde mit firma har eksisteret i s... -
Robert Julian
Fra Tølløse
Hi I'm Robert, I am 26 years old, I live in Tølløse and I can be your handyman. I can help you wit... -
Fiks-Det Multiservice
Fra Tølløse
Se hjemmeside for mere info fiks-det.com god servicegod servicegod servicegod servicegod service...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Husopgaver
-
Spartling af gipsvægge
Fra Per Dickow Jørgensen (Store Merløse)
Spartling af 147 kvm loft og 225 kvm vægge Det er et helt nybygget hus og der skal spartles på gi... -
Sætte låge på integrerbar skabsfryser og sætte op i indhak
Fra Betina Berthelsen (Tølløse)
Vil gerne have hjælp til at få afsluttet vores køkkenprojekt. Det er et svane køkken i røget eg. Vi... -
Haveopgaver
-
Hjælp til havearbejde
Fra Anne Lysdahl (Vipperød)
Det meste arbejde foregår om sommeren, men i efteråret skal der rives blade sammen, og i foråret sk... -
En skrænt jeg gerne vil have klippet ned, og andet havearbejde
Fra Jeanne Muldgaard (Hvalsø)
En skrænt med mange buske, som jeg gerne vil have klippet ned, samt andet havearbejde, bl.a. beskær... -
mindre terasser i træ
Fra Astrid Andersen (Hvalsø)
Jeg skal have lavet 3 mindre terrasser a) en hævet terrasse foran hoveddør. Mål ca. 1,7 x 4,5. T...
Diverse opgaver
-
Hjælp til at få eksisterende internet/omni lite til at virke
Fra Maria Sørensen (Vipperød)
Vi har gravet et kabel ned fra hovedhuset. Ledningen er sat til vores hovedrouter. I den nye bygni...