Hjælp søges: Hus, Diverse og Have i Tølløse

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Tølløse:

  • profil billede
    Mattias O.
    Fra Tølløse
    Hej, vores navne er Mattias og Nikolai vi er forholdsvis 19 og 21 år gamle vi er nogen friske unge ...
  • profil billede
    Michael C.
    Fra Tølløse
    God med hænderne, nedrivning, havearbejde, fjernelse af hvepsebo, transport af ting ved varevogn.
  • profil billede
    Mads T.
    Fra Tølløse
    Vi laver alt inden for vedligeholde af “hus og have” Vi udfører en bredvifte inden for Vedligeh...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Casper H., Eva J. og Casper H. søger hjælp til husopgaver i Tølløse

Lauge B., jette N. og Rasmus S. søger hjælp til haveopgaver i Tølløse

  • thumbnail
    Fræsning af stub
    Fra Lauge B. (Tølløse)
    Har en stub efter et syrentræ der skal fjernes. Rodnettet er nok ca 70-80 cm i diameter Den er gr...
  • thumbnail
    Have opgaver
    Fra jette N. (Tølløse)
    Min have på 400 m2 skal gøres pæn til fraflytning: Ca 50 meter hækkeklipning. Terrasser renses for ...
  • thumbnail
    Træfældning
    Fra Rasmus S. (Tølløse)
    Træfældning tølløse Vi har et træ i nabo’ens grund som skal have taget noget af højden. Det er måsk...

Nancy B., Helen L. og Finn I. søger hjælp til diverse opgaver i Tølløse

  • thumbnail
    Lapning af bagdæk på cykel
    Fra Nancy B. (Tølløse)
    Bagdæk på alm. cykel med 7 gear er punkteret. Dækket skal lappes Har ikke lappegrej Cyklen er til...
  • thumbnail
    Rengøring af bil.
    Fra Helen L. (Tølløse)
    Hyundai i10 rengøres indvendig + bagagerum. Støvsugning. Aftørring af alt. Vinduer pudses. I bilen ...
  • thumbnail
    Indfangning af egern
    Fra Finn I. (Tølløse)
    Vi har brug for en indfangning af et egern som på en eller anden måde kan komme ind i hulrum i vore...
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand